Destek Ol

Youtube

En basit yöntem bu. Youtube üzerinden bir çok ödeme yöntemiyle destek olabilirsiniz. Bu yöntemin faydaları, videolara erken erişmek, podcastlere erken erişmek, podcast için soru sormak ya da podcast filmi tavsiye etmek.

Youtube üzerinden destek ol

SubscribeStar

Aylık düzenli destek olabileceğiniz SubscribeStar üyeliği de bir yöntem. Bir kere üye olunca, siz iptal edene kadar 30 günde bir otomatik olarak kartınıza yansıtır.

SubscribeStar üzerinden destek ol

LBRY

LBRY uygulaması üzerinden ücretsiz üyelik. Bunda daha çok para yerine vakit harcayarak erken erişim sağlıyorsunuz.

  • Önce LBRY.TV sitesine girip üyelik açıyoruz.
  • Orada @efeaydal isimli kullanıcıyı aratıyoruz, ve abone oluyoruz.
  • Bu kanalıma videoların normalden 1 gün önce yüklendiğini göreceksiniz.
  • Seyretmek istediğiniz video "1 LBC", "3 LBC" gibi ücretli gözükecek. Bu ücret normal parayla alınan bir şey değil. Uygulamada "Rewards" kısmına girince size baştan biraz LBC verdiklerini göreceksiniz. Ayrıca video seyretme, üye olma, tavsiye etme gibi aktivitelerinizle size sürekli olarak LBC verilecek. Bunları da önceden seyretmek istediğiniz videolarımı açmak için harcayabileceksiniz. Ayrıca videomun altındaki Tip bölümünden de yine istediğiniz kadar LBC yollayabileceksiniz. Böylece hangi tür videolar en çok seviliyor onu anlama şansım da olacak.

LBRY üzerinden destek ol

Sanatkardan

Eşimin ürettiği el işi ürünlerini alarakta destek olabilirsiniz.İzmir'de iseniz, IBAN'dan ücreti yollayana elden teslimat yapabiliyoruz, bu durumda fiyat baya iniyor. Örnek: 60TL olan kitap ayracı 45TL oluyor. Bu şekilde almak isteyenler mağazamıza özelden mesaj ya da conmech81@gmail.com adresine, istediğiniz ürünün linki ile birlikte mail atabilir. Aynı şekilde, ucuz kargo anlaşmanız varsa, kargo ücretini düşerek alıcı ödemeli olarak da yollayabiliriz.

Sanatkardan üzerinden destek ol